Messenger – Jak zmienić na odlotową czarną skórkę

Messenger – Jak zmienić na odlotową czarną skórkę

Facebook wypuścił niedawno testową wersję nowego czarnego schematu kolorów do Messenger’a. Przyznam szczerze, że jest to opcja, której bardzo mi brakowało w dotychczasowej aplikacji. Aby go włączyć nie wystarczy jedynie wejść w ustawienia, ale wykonać pewne zaklęcie.

Jak włączyć czarny schemat kolorów?

W fazie testów nowego stylu Messengera zmiana skórki wymaga wykonania kroków jak poniżej.

  1. Zaktualizuj Messenger
  2. Wyślij do dowolnego znajomego Emoji z półksiężycem. Znajdziesz ją w grupie emot ikonek ze zwierzakami.
  3. Następnie naciśnij ją kilkukrotnie palcem.
  4. Powinien wyskoczyć monit pozwalający na zmianę skórki Messengera na wersję ciemną.

Dlaczego brak tej opcji w ustawieniach?

Można tylko spekulować, dlaczego deweloperzy Fecebooka nie udostępnili tej opcji wprost w ustawieniach. Oficjalna wersja mówi, że nowy styl jest jeszcze w fazie testów. Jednak moim zdaniem, powód może być nieco inny. Mianowicie – poczta pantoflowa. Jak wiadomo ludzie uwielbiają taki rodzaj informowania się nawzajem. Nie wchodząc jednak zbyt głęboko w intencje producenta, trzeba przyznać, że taka forma przekazania informacji jest bardzo atrakcyjna.

To byłoby na tyle jeśli chodzi o ten wpis. Więcej artykułów dostępnych jest w  angielskiej wersji bloga Jeśli podoba Ci się konwencja i chciałbyś więcej takich wpisów, zostaw mi komentarz z tematem, który Cię interesuje a ja postaram się go przygotować. Tymczasem możesz mi pomóc dotrzeć do większej liczby odbiorców udostępniając ten wpis.
Dziękuję

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
Close Menu